چرا از کارپت سنتر خرید کنیم؟ 

شما می توانید تمام محصولات ارائه شده در این وب سایت را از شرکت های تولید کننده نیز تهیه فرمایید. اما به دلایل ذیل خرید از کارپت سنتر برای شما لذت بخش ترخواهد بود.

 1.  سرعت در ارسال محصول: کارپت سنتر به جهت ماهیت خود یعنی استفاده از اینترنت برای وقت و زمان اهمیت ویژه ای قائل است.
 2. محصول ارائه شده با محصول تحویل شده عینا یکسان است: کارپت سنتر به شما اطمینان می دهد که تمامی اطلاعات در خصوص محصولات ارائه شده دراین وب سایت صد در صد با محصول تحویل داده شده یکسان می باشد.
 3. اطمینان در کیفیت اصل: ادعا می کنیم محصولات کارپت سنتر دارای بهترین کیفیت می باشد، چرا که محصولات تولید شرکت های مورد تایید اداره ی استاندارد و تحقیقات صنعتی می باشد. «هنگام دریافت محصول به علامت استاندارد درج شده بر روی اتیکت پشت محصول دقت نمایید.»
 4. ضمانت برگشت مبلغ خرید در صورت عدم رضایت: از آن جا که رسیدن به رضایت مشتری یک از بزرگ ترین اهداف این وب سایت می باشد ظرف ۴۸ ساعت پس از دریافت محصول شما می توانید در صورت عدم رضایت محصول خود را برگردانده و و جه خود را دریافت نمایید.
 
مقایسه خرید از کارپت سنتر با خریدهای سنتی رایج در بازار:
 1. امکان خرید از فروشگاه در هر ساعت از شبانه روز.
 2. در هر جای دنیا می توان محصولات کارپت سنتر را دید، انتخاب کرد و خریداری نمود.
 3. برای دریافت محصول در حالت سنتی باید به فروشگاه رفت و در بیشتر مواقع برای حمل یک تابلوفرش باید آژانس گرفت. در کارپت سنتر، بسته به نوع ارسال، امکان تحویل درب منزل از طریق تیپاکس یا خرید پستی وجود دارد. هزینه ی ارسال رایگان است و ما تابلو را به درب منزل شما می رسانیم.
 4. امکان پرداخت وجه به نماینده فروشگاه در محل مشتری پس از دریافت محصول.
 5. برگشت وجه پرداختی در صورت عدم رضایت مشتری و پس گرفتن محصول فروخته شده. (گارانتی کارت این امکان را به شما می دهد که تابلوفرش خریداری شده را برگردانده و هزینه ی آن را دریافت نمایید.)
 6. تابلوفرش فروخته شده، در بیشتر جاها تعویض یا جابجا با دیگر طرح ها نمی گردد. گلدن کارت کارپت سنتر امکان تعویض تابلوفرش خریداری شده توسط خریدار را فراهم می سازد.
 7. در حالت سنتی، برای تابلوفرش، بسته بندی خاصی وجود ندارد. کارپت سنتر با این ذهنیت محصولات خود رابسته بندی می کند که خریدار قصد دارد آن را به دیگری هدیه دهد، پس بایدبه جزئیات دقت شود.
 8. در حالت سنتی در انتخاب تابلو فرش، به واسطه ی تعداد طرح های موجود در فروشگاه، محدودیت وجود دارد. اما کارپت سنتر به واسطه ی موقعیت مکانی و قرارگیری در قطب صنعت فرش ماشینی کشور، با چندین تولیدکننده همکاری می کند، در نتیجه از تنوع طرح بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید تمامی این طرح ها را همراه با جزئیات آنها در کارپت سنتر ملاحظه نمایید.
 9. اطمینان از جنس و کیفیت نخ تابلوفرش خریداری شده بواسطه تایید استاندارد ملی ایران و دیگر تاییدیه ها.
 10. اطلاع از حراجی های فروشگاه در آینده.
 11. سفارش بافت طرح اختصاصی.
 12. آگاهی از اخبار و مقالات این صنعت تنها با یک بار خرید.